DOLGOZZ TE IS AZ EGYIK LEGNAGYOBB ESPORT STÚDIÓNÁL

Folyamatosan bővülő cégünk 2017-től megnyitotta irodáját Budapesten is

RÓLUNK

A Beyond the Summit egy 2012 óta létező amerikai multimédia stúdió.

Főbb tevékenysége az esport versenyek közvetítése és szervezése. A los angeles-i székhelyű cég a folyamatos növekedésnek köszönhetően megnyitotta első irodáját Budapesten 2017-ben.

A budapesti iroda az amerikai központhoz hasonlóan fiatalos, a minőségi munkát tartja szem előtt, a munkaidő rugalmas.

Nem csak az esport rajongóinak jelentkezését várjuk, hanem mindenkiét, aki úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak.

AKTUÁLIS ÁLLÁSOK
GRAFIKUS

Cégünk 2018. január 22. vagy február 19-ei kezdéssel keres grafikust, teljes munkaidős állás betöltésére, budapesti irodájába.
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, Újpest központ

Feladatok:
  • Esport események/rendezvények logóinak és arculatának tervezése, előkészítése
  • Social media headerek készítése
  • Social media grafikák és templatek készítése
  • Kis- és nagyméretű plakátok tervezése és előkészítése nyomtatásra
  • Póló minták tervezése és előkészítése nyomtatásra
  • Már kész logók áttervezése
  • Különböző, a cég által készített grafikák prezentálása szponzoroknak és partner cégeknek
  • Elvárások:
  • Adobe Photoshop magas szintű ismerete
  • Adobe Illustrator magas szintű ismerete
  • Legálabb közép szintű angol nyelv tudása írásban és szóban egyaránt
  • Precíz, pontos munkavégzés, időmenedzsment
  • Aktuális grafikai trendek ismerete
  • Kreativitás és megbízhatóság
  • Terhelhetőség és elkötelezettség
  • Határidők betartása
  • Előnyt jelent:
  • Adobe After Effects haladó szintű ismerete
  • Adobe Premiere magas szintű ismerete
  • Adobe Indesign haladó szintű ismerete
  • 3D modellezésben és renderelésben szerzett tapasztalat
  • UI dizájnolásban szerzett tapasztalat
  • Concept art készítésben szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű kínai nyelvismeret
  • Haladó szintű spanyol nyelvismeret
  • HTML(5) és CSS(3) ismerete
  • Adobe Action Script 3.0 nyelv es Adobe Flash (animate) ismerete
  • C# programozói nyelv legálabb alap szintű ismerete
  • Dota2, CS:GO, SSBM, Street Fighter V játékok valamelyikének ismerete
  • Valamelyik esport verseny széria követése
  • Jártasság GRID2, Mortal Kombat XL es Injustice 2-ben
  • Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő
  • Rugalmas szabadság
  • Laza, fiatalos munkakörülmények
  • Sportolás / edzés támogatása
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Munkavégzés ideje alatt a cég biztosítja az étkezést
  • Általad kedvelt egér és billentyűzetet biztosítja számodra a cég
  • Szakmával kapcsolatos rendezvények látogatása Európában
  • Utazás a cég által szervezett nagyobb rendezvényekre világ szinten
  • A cég amerikai tagjaival megegyező fizetés
  • Jelentkezni a címen lehet önéletrajz és portfólió csatolásával, a tárgy mezőbe a JOB:[Grafikus] szöveget legyetek szívesek írni, valamint feltüntetni a levélben, hogy melyik időpontban tudnátok kezdeni.

    Munkával kapcsolatos további kérdéseket a fent említett címre várjuk, melyekre igyekszünk minél előbb válaszolni.